OKB Tedavisi – Dertleşme Sayfası, Köşesi, Projesi – Huzur ve Mutluluk Çok Yakın

Daha önceden de sizlere başta OKB Tedavisi konusunda oluşturacağımız, bir etkinlik başlatacağımızı duyurmuştuk. Dertleşme Köşesi Sizlerle..


142
OKB Tedavisi - Dertleşme Sayfası, Köşesi, Projesi - Huzur ve Mutluluk Çok Yakın 1

Merhaba sevgili dostlar, nasılsınız ? Umarım her şey yolundadır. Daha önceden de sizlere başta OKB tedavisi konusunda oluşturacağımız, daha sonra Kaygılar ve anksiyeteler ve sosyal fobi durumlarını da kapsayan bir etkinlik proje başlatacağımızı duyurmuştuk. Tabii burada amaç çok fazla popüler olmak değil. Amaç doğru kişilerin doğru şekilde, pozitif yönde bu ortamdan ve etkinlikten yararlanması, huzur bulması..

Projeye buradan ulaşabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında sadece bir sohbet penceresi gibi gözüken bu alanda her önüne gelen kişi yazı yazamayacak, soru soramayacak.Bir facebook grubumuz var. İşte bu facebook grubumuzun linkine buradan ulaşabilirsiniz. Bu facebook grubunda da konu ile ilgili duyurular yapacağız.

Uzman Ekip, Anlayan Ekip, Çözüm Bulan Ekip

Çok yakın bir arkadaşım kardeşim PDR Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunu. Ben de bu konularla çok ilgilenen bir psikoloji bilimi sevdalısıyım. Ayrıca iletişimde olduğumuz çok yakın bir abimiz var kendisi de bir Türkiye’de önemli bir hastanede Doçent Doktor. Ayrıca ekibin ayrılmaz parçası siz arkadaşlarımız ve hepimiz kaygılanan herkes. Kimse sadece ben kaygılanıyor muyum ? diye düşünmesin. Çok yanılırsınız. Dünyada ve Türkiye’de o kadar çok insan kaygı dediğimiz bu problemle baş ediyor ki.. İnsanları yiyip bitiren, sizleri yoran bu sorundan kurtulmak istemez miydiniz ? Peki bu sorunları sizinle aynı şeyleri yaşayan binlerce hatta milyonlarca insan olduğunu söyleseydim. İşte bu noktada güvenli ve bilinçli bir ortamda çeşitli konularda sorularınız ve çözümleri bir araya getireceğiz. Aynı durumdan müzdarip insanlarla tanıştıkça kaygılarınız azalacak. İşte en önemli nokta da bu. Sadece kendinize güvenin, ve inanın bana bu okb, kaygı, sosyal fobi vb. neyse asla geçmeyecek bir hastalık değil ve tamamen bir düşünce rahatsızlığı.. Dünyada milyonlarca insan bu durumu yaşıyor veya ileride yaşayacak. Asla bir akıl rahatsızlığı değildir. Tamamiyle düşüncelerin kişide rahatsızlık uyandırması durumudur. Ve çözümü kesinlikle vardır. İlk kural, bunu başarabileceğinize emin olun. Ve bunun için bir şeyler yapın.

Psikoloji Bloguna Üyelik

Sitemize üyelik çok kolaydır. Sitemize üye olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. Sadece üye olduktan sonra onay için bir süre beklemeniz gerekebilir. Onayladıktan sonra dertleşme sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Moderatör Alımları

Dertleşme köşesi, sayfası bir huzur etkinlik sayfası olmalı. O yüzden de aranızdan moderatörler belirleyeceğiz. Sizden isteğim facebook grubumuzdan bize ulaşmanız veya admin@psikolojiblogu.com adresine mail atmanızdır. Gerekli bilgi ve eğitim sizlere verilecektir.

Türkçeleştirmeye Devam Ediliyor.

Şuan site genelinde ve dertleşme sayfasında Türkçeleştirme işlemlerine devam edilmekte. Yakın bir zamanda %100 Türkçe bir şekilde sizlerin karşısında olacak.

Ücretsiz Yardımlaşma, Gerçek İnsanlık

Burada bilgilendirmeler, konuşmalar, motivasyon videoları ve anlatımları tamamen ücretsizdir. Hiçbir zaman da ücret talep edilmeyecektir. Sonsuza dek ücretsiz.

Tek yapmanız gereken kayıt ol kısmından siteye kayıt olmanız ve biz de sizleri onayladıktan sonra dertleşme bölümüne girişinizi aktif edeceğiz.

İşte bu kadar, yavaş yavaş bilgilendirmeler, hatalardan çıkarılan derslerle sistemi geliştirmeyi umuyoruz. Umarım her şey yolunda gider ve çok güzel günlere doğru koşarız.

Haydi kalın sağlıcakla

Admin

https://www.psikolojiblogu.com/kayit ol

admin

0 Yorum