Bioderma Cicabio


73
bioderma-cicabio-pommade

Cilt bakım ürünleri markaları içinde Bioderma’nın oldukça önemli bir yeri vardır. Yıllardan beri müşterilerine en özel hizmeti sunmaktadır. Bioderma Cicabio serisi, tahriş olmuş bir ciltten kaynaklanan ya da dermal prosedürlerin bir sonuçlarını en aza indirgemektedir. Aşınma, aşırı kuruluk, kızarıklık, lekelenme ve diğer cilt hasarlarının iyileşmesini hızlandırır. Bu serideki ürünler, hasarlı ciltlere birçok sağlık ve güzellik anlamında fayda sağlamak üzere formüle edilmiştir.

 

Ürünün Sağladığı Yararlar Neler Olmaktadır?

 

Kremin faydalarından bahsedilir ise, cildin epidermis katmanının hızlı ve etkili bir şekilde onarımını destekler ve yüzey tabakayı güçlendirir. Acı çekmeyi gerektirmeyen daha hızlı bir cilt iyileşmesini kolaylaştırır. Cilt tahrişleri ile ilgili rahatsızlıkları azaltır. İyileşme etkili olurken cildi olası enfeksiyonlardan korur. Cicabio serisinde krem, pomad ve losyon bulunmaktadır. Hepsinin içeriği aynıdır fakat sadece cilt tiplerine göre daha kolay kullanım sağlaması için geliştirilmiştir. Cildin doğal iyileşme sürecini destekleyerek, daha hızlı yenilenmesini sağlar. Cilt onarımı için farklı bileşenlerle çalışır. Bu ürün aynı zamanda, kaşıntıyı da rahatlatmaktadır.

 

Ürün içeriğinde Resveratrol, bakır ve çinko kompleksi, Hyaluronik Asit, Antalgisin Kompleksi bulunur. Çok çeşitli ve güçlü antioksidanlar sunar, bu da cildin iyileşmesini hızlandırır. Yoğun bir nemlendirme sağlar. Bu ürün, cildi tahriş edebilecek olan kimyasal soyma gibi aşındırıcı veya tahrip edici bir dermal seansı takiben kullanılabilir. Bu ürün, cildi tahriş edebilecek olan kimyasal soyma gibi aşındırıcı veya tahrip edici bir dermal seansı takiben kullanılabilir.

 

Kremin Yan Etkileri Var mıdır?

 

Ürünün bileşimine göre bazı yan etkiler görülebilir. Butilen glikol ve katkı maddeleri dahil olmak üzere çeşitli bileşenlerden kaynaklanan cilt tahrişleri ve alerjik reaksiyonlar, üretim sürecinde onaylanmış diğer maddelerle kolaylıkla kombine edilebilen kimyasallara hassasiyet görülebilir. Cilt temizliğinin ardından Cicabio Krem uygulanır. Her gün uygulamaya devam edilir. Bu ürünü kullanmanın en iyi yolu hakkında bir cilt uzmanına danışılmasında fayda vardır. Cicabio krem etkileyici bir şekilde formüle edilmiştir. Aslında yalın ve hafif bir yapısı vardır. Bu hafif yapısına rağmen oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Ayrıca, tüm cilt tipleri için en uygun olan ürünler arasındadır.

 

 

https://www.dermoeczanem.com/bioderma-cicabio-creme-40ml

 


admin

0 Yorum