Madalyon Psikiyatri Merkezi


84
Madalyon Psikiyatri Merkezi 1

Madalyon Psikiyatri Merkezi

 

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 senesinde Ankara’da 4 kişilik uzman ekibi ile kurulmuştur. Bu 4 kişilik uzman ekibin içerisinde Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU, Prof. Dr. Ayşe YALIN, Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ, Dr. Mehmet Akif SAYILGAN yer almıştır. Kliniğimiz aynı sene içerisinde TC. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat almış ve Psikiyatri Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. En kaliteli, en bilimsel ve en verimli hizmeti vermeye kendini adamış olan bu kurucu ekip Psikiyatri Biliminin halka doğru olarak tanıtılması için rol model olmuşlardır. Zamanlar artan danışman sayısı ile birlikte 2013 ve ardından 2017 yıllarında kliniğimizin İstanbul’da iki şubesini açmıştır. Bu sayede hizmetimiz yalnızca Ankara ile sınırlı kalmamış ülkemizin en kalabalık olan iki kentinde de hizmet veren kliniklerimiz olmuştur. Psikiyatri Merkezi olarak her zaman en büyük gayemiz ise insanların bizlere kolayca herhangi bir kaygı olmadan gelmelerini sağlamaktır. Bunun için de çeşitli çalışmalarımız ve kolaylıklarımız mevcuttur.

Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatri bilimi hakkında en bilimsel, en kaliteli hizmeti size sunar. Ana amaçlarımız psikiyatri biliminin halka doğru şekilde tanıtılması, korkulan bir bilim dalı olan Psikiyatri Biliminin doğru şekilde algılanmasını sağlama, insanların bizlerden faydalanmasını sağlamaktır. Kişiler psikolojik veya psikiyatrik destek almak istediklerinde en büyük kaygılarının ücret kaygısı olduklarını dile getirmektedir. Bunun nedeni olarak ise psikiyatri biliminin uzun süreli bir tedavi sürecinin olması etkisi olmaktadır. Fakat Madalyon Psikiyatri Merkezi olarak bizlerden rahatça ve en faydalı şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu doğrultuda Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) ve Emekli Sandığı ile antlaşmalarımız vardır.

Psikiyatri Merkezi olarak bir yandan da üniversite hastanelerinin hastalarına bilimsel yaklaşımlar uyguluyor ve özel muayenehanelerin konforunu ve özenini sizlere sunuyoruz. Programlı ve düzenli olarak ilerleyen sistemimizde aksaklıklara izin vermiyor bu nedenle her ayrıntıyı tek tek inceliyoruz. Merkezimizde ekiplerimiz bir arada çalışarak tedavi programlarına en verimli şekilde dâhil olmakta, programların uygulanmasına katkıda bulunmakta ve bu programları daha yararlı hale getirmek adına zekâ testleri, kişisel testler veya nöro-psikolojik testler ile desteklemektedir.

Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü

Madalyon Psikiyatri Merkezimizde yer alan bölümlerden biri olan Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü psikolojik sorunların değerlendirilmesi ve bu sorunların çözüme kavuşturulması için uygun çözüm yolları geliştirir, gerekli yaklaşımı uygular, farkı konularda eğitimler verir, çocuğun ve gencin etkileşim içerisinde olduğu anne, baba ve yakın çevreyi ele alarak, konuyla ilgilenenlere psikolojik terapi ve destek sunar. Çocuk, Ergen ve Aile Bölümümüzde çalışan psikologlarımız ve terapistlerimiz alanında uzman, psikolojik ve davranışsal danışmanlık sunabilecek yeterliliğe ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede çocuk, ergen ve aile bölümümüz ile yalnızca şimdinin sorunlarını değil geleceğimizin sorunlarını da çözmeye odaklı çalışıyoruz. Mutlu ve verimli bir çocukluk geçirilmesi adına çeşitli seminerler ve eğitimler düzenleyerek aileleri ve öğretmenleri bu konuda bilinçlendiriyor, katkı sağlıyoruz.

Yetişkin Bölümü

Yetişkin Bölümünde psikiyatrik ve psikolojik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin kişiler, çiftler ve ailelere hizmet vererek verimli ve kaliteli psikoterapi ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yetişkin bölümünde çalışan psikologlar ve uzman doktorlarımız alanlarında tecrübeli ve hastanın gereksinimine göre çeşitli terapi modelleri geliştirebilecek uzmanlardan oluşur.

Merkezimiz Yetişkin Bölümü ve Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü ile sizlere kaliteli, yararlı ve bilimsel hizmet sunmakta ve sizleri kliniğimize davet etmektedir. İletişim bilgilerimiz üzerinden (mail veya telefon) bizlerle kolayca iletişim kurabilir, aklınıza takılan soruları bizlere web sitemiz üzerinden sorabilirsiniz.


admin

0 Yorum